Review Gato DIA-250S geïntegreerde versterker – DAC

Voordelen

  • Zeer fraai design
  • Zeer compleet
  • Streamingmodule als optie

Nadelen

  • DAC kan verfijnder
  • Prijs: € 2500

    Bouwkwaliteit
    Inzetbaarheid
    Weergave
    Prijs

    2 reacties

    1. Dank voor uw reactie. De review is een stuk genuanceerder. We vinden de DAC in vergelijking met de andere componenten in deze versterker minder verfijnd. Met de DAC-chip is niks mis, maar met een goede implementatie (voeding, klok) kan het qua soundstage en detaillering beter. Dat we het vergelijken met een Metrum Pavane heeft niet zozeer te maken met de prijs maar met het feit dat dit onze referentie-DAC was ten tijde van het schrijven van de review. Het gaat dus niet om winnen maar om de verschillen te duiden.

      Dat een geïntegreerde versterker met DAC ook verfijnd kan klinken bewijst bijvoorbeeld de Burson Conductor, die ongeveer hetzelfde is geprijsd als deze Gato.
      Gefeliciteerd met deze Gato, het is in vele opzichten een prachtig toestel.

    2. Ik heb sinds kort deze versterker gekocht. Ik vind dat de DAC die er in zit uitstekend. Wat ik onjuist vind aan jullie recensie is dat de interne DAC van de 250S wordt vergeleken met een Metrum Pavane DAC. De Pavane is alleen al 2x keer zo duur als de 250S inclusief DAC. Dan wint de Pavane altijd natuurlijk.

    Geef een reactie